Slavnostní zahájení u prvňáčků

Ve středu 1. 9. 2021 se opět rozezněl školní zvonek v naší základní škole Vincence Junka.

Po dlouhé koronavirové pauze jsme opět zahájili nový školní rok s nadějí, že to bude rok plný pozitivních zpráv.

A bylo u nás pěkně veselo, neboť ranní příchod žáčků nám před školou hudbou zpestřilo Rádio Černá Hora.

Tento den byl pro naší školu výjimečný nejen tím, že děti usedly do lavic po mnoha měsících domácí on-line výuky, ale také tím, že naše prvňáčky přivítal hejtman pardubického kraje Martin Netolický v doprovodu starosty obce Dolní Čermná pana Petra Helekala.

Děti se nejvíce těšily na shledání se svými spolužáky, paní učitelky si pochvalovaly návrat před školní tabuli.

… a tak náš učitelský tým přeje všem rodičům pohodový školní rok a žákům mnoho studijních úspěchů a příjemných chvil strávených ve školních lavicích.

Martina Syrová