Ovoce do škol

Projekt EU a ČR “Ovoce do škol” určený pro žáky 1. až 9. třídy základních škol umožňuje dodávat prostřednictvím distributorů čerstvé ovoce a zeleninu a ovocné šťávy zcela zdarma.

Školní mléko

Prostřednictvím programu “Školní mléko” mají žáci nárok na jeden dotovaný výrobek týdně – krabičku mléka nebo jogurt či smetanový krém.

Podpora technického vzdělání

Naše základní škola spolupracuje na projektu „Podpora technického vzdělávání“. Hlavním cílem projektu je zvýšit zájem žáků základních škol o studium technických oborů na středních školách.

E-twinning

E – twinning je platforma, jejímž prostřednictvím mohou zaměstnanci škol z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. E – twinning podporuje spolupráci evropských škol postavenou na používání informačních a komunikačních technologiích.

Přírodovědná učebna – IROP

Projekt zrealizoval Městys DČ jako modernizaci vybavení ZŠ DČ