Výlet druháčků

Ačkoli jsme druháčci, zažili jsme spolu první školní výlet. Ten v první třídě nám sebrala corona a o to víc jsme se těšili letos. Měli jsme plno plánů a všechny nám vyšly ! Den byl nabitý zážitky. Ráno jsme si ve škole obrousili zvířátka ze dřeva, přečetli zajímavosti o Mariánské hoře, zhlédli jsme skvělé vystoupení dvou parkouristů, vyšlápli jsme si Mariánku, napětí jsme zažili při šipkované, autobusem jsme se dopravili do Technického centra na Dobrovského škole, stavěli jsme ze stavebnic, v kuchyňce pekli slané tyčky z listového těsta, mlsali ledovou tříšť a jiné dobroty v Zámeckém parku, setkali jsme se v knihovně s panem Andersenem a prohlédli si knihovnu. Docela dost, co myslíte? Unavené nás autobus navečer odvezl zpět domů.

D. Kačerovská