Školní výlet 4. třída – 1. den

Čtvrťáci 21. 6. vyrazili na školní výlet. Třída sama rozhodla, že opět vyrazíme na kola. Okamžitě se rozjel běh plánování. Kam pojedeme? Co tam budeme dělat? Jíst? Budeme tam třeba i spát? Datum výletu se blížil a společně s rodiči jsme plánovali, jak bude vše probíhat, aby byl výlet co nejpovedenější. Ráno jsme zkontrolovali kola a vyrazili směr Lanškroun. Samozřejmostí byla zastávka na Mariánské hoře. Do Třešňovce jsme dojeli celkem rychle a kola jsme nechali u milé a pohostinné Ondrovy babičky. Další naše cesta směřovala k rybníkům, kam už jsme šli po svých. Navštívili jsme všechna hřiště, která jsme po cestě potkali. Zkusili jsme gladiátorské a lanové hřiště a samozřejmě nesměla chybět velká nafukovací trampolína. Všechno jsme si moc užívali a počasí nám přálo. Zbývalo už jsem nasytit naše bříška. Objednaná pizza, snědená na břehu rybníka, byla krásná tečka za zábavou na hřišti. Pomalu jsme se vydali zpátky pro kola a posunovali se přes Sázavské údolí směrem k myslivecké chatě, kde nás čekalo odpoledne s rodiči. Všichni rodinní příslušníci si užili zábavné odpoledne s vášní, zápalem a hravostí v očích. Opekli jsme si něco dobrého k večeři a na samotný závěr jsme poslednímu plaménku zazpívali pár táborákových písní. Den však ještě nekončil. Připravili jsme si ležení a podívali se na pěkný film. Po filmu jsme, utahaní, plní společně strávených zážitků, okamžitě usnuli. Ráno nás totiž čekal další společně strávený den…

 

Z celého srdce děkuji všem rodičům mých čtvrťáků. Děkuji za trpělivost, odvahu, chuť mi pomáhat. Za společně prožité zážitky, které se nám vryly do paměti. Za podporu a radost, kterou jsem s dětmi a Vámi mohla zažít.

Poděkování nesmí chybět ani myslivcům, kteří nás nechali bydlet na myslivecké chatě za příjemný symbolický poplatek za energie. Čtvrťáci vzkazují velké dík.

P. Řeháková

 

Mohlo by Vás dále zajímat...