Škola rytmu aneb kdo má ruce bubnuje

Dne 13. 2. jsme byli pozváni na hudebně výchovný koncert Škola rytmu pod taktovkou Pavla Břízy, který se rozhodl přiblížit žákům magický svět rytmu a bubnů neformálním a zábavným způsobem. Pavel Bříza vstoupil do místnosti s úsměvem na tváři a nadšením v očích, připravený rozproudit vášeň pro hudbu u všech přítomných. Vrcholným okamžikem dne byla možnost zkusit si hrát na plnohodnotnou bicí soupravu. Žáci se postupně střídali za bicími a pod vedením Pavla Břízy se ponořili do světa pulsujícího rytmu. Po skončení koncertu bylo všem jasné, že hudba a rytmus má moc spojit lidi a rozjasnit jejich den. Díky výchovnému koncertu si žáci odnesli nejen nové znalosti o hudbě, ale také spoustu radosti a inspirace k dalšímu objevování světa rytmu a bicích nástrojů.

kolektiv učitelů 1. stupně

Mohlo by Vás dále zajímat...