Sedmáci na exkurzi na farmě

V úterý 25. 4. jsme byli navštívit místní farmu u Schlegelových. Hned jak jsme přišli, uviděli jsme jehňátka a spoustu ovcí. Mezitím jsme obdivovali kočku s koťaty. Poté jsme se přesunuli ke kuřatům, kterých mají Schlegelovi okolo 250 kusů. Následně nám jejich syn a zároveň náš spolužák David ukázal svoji krajtu Žloutka. Všechna zvířátka jsme si mohli pohladit a dozvěděli jsme se od paní Schlegelové spoustu nových informací, které jsme následně využili ve třídě, kde si pro nás paní učitelka s paní asistentkou připravily spoustu otázek ohledně farmy. Za správné odpovědi u otázek jsme každý dostali sladkou odměnu od Schlegelových – čokoládové vajíčko se zvířátkem.
Vše proběhlo skvěle a myslím, že jsme si všichni farmu moc užili.
Aneta Pacholíková, 7. třída.

Mohlo by Vás dále zajímat...