Velikonoční království a prima procházka

V pondělí 11. 4. se žáci první až čtvrté třídy vypravili do lanškrounského L’artu na pohádku z názvem Velikonoční království. Pohádka s tématikou Velikonoc byl zábavná a děti s dozvěděly něco nového o velikonoční svátcích a zvycích.

Po pohádce zamířili prvňáčci a druháčci zpátky do Čermné, a třetí a čtvrtá třída pokračovala pěknou procházkou na Nový zámek u Rudoltic. Počasí nám přálo, cesta ubíhala, a za půl hodinky nás přivítala paní Krasava Šerkopová – kastelánka Zámečku. Po prohlídce věže a sklepení, která byla doprovázena zajímavým výkladem paní Šerkopové, jsme se vydali zpátky na cestu do školy. Tímto bychom chtěli poděkovat paní Šerkopové za příjemně strávený čas.

Žáci třetí a čtvrté třídy + p.učitelky Kačerovská, Řeháková a Boháčová

 

Mohlo by Vás dále zajímat...