Angličtina v 9. třídě trochu jinak

V dnešní době je velmi důležité ovládat alespoň jeden cizí jazyk. Nejlépe i více než jeden. Naši žáci jsou si toho velmi dobře vědomi. V hodinách cizích jazyků během školního roku s nadšením absolvují řadu náročných aktivit nad rámec svých povinností. Většina z nich sleduje své oblíbené filmy či seriály v angličtině, a nemají problém vysvětlit kdejakou problematiku.

Žákům také hodně prospívá výuka s rodilým mluvčím Marcem Frangosem, který k nám do školy dochází na hodiny konverzace 8. a 9. třídy.

Na konci každého školního roku si Marco Frangos pro „deváťáky“ připraví závěrečnou hodinu anglického jazyka s hudební tématikou. Žáci se dozvěděli o různých žánrech, a dokonce si hru na kytaru mohli sami vyzkoušet. Všichni si závěrečnou hodinu moc užili.

Panu Frangosovi moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

M. Faltejsková

Mohlo by Vás dále zajímat...