Technické hry v Letohradě

Dne 15.6. jsme se zúčastnili technických her v Letohradě. Byli jsme rozdělení na dvě skupiny. V 1. skupině byli ti, kteří se chtěli zúčastnit technických her na středním odborném učilišti. 2. skupina se skládala z žáků z různých škol, kteří se naopak zúčastnili “ Technohrátek “ na Průmyslové střední škole Letohrad. Celé dopoledne probíhalo tak, že jsme si vyzkoušeli na různých stanovištích například naprojektovat rodinný dům v programu pro architekty, střílet z katapultu, najít pomocí GPS poklad a také jsme rozeznávali různé matky nebo šrouby. Po všech těchto úkolech vyhlásili vítěznou školu, která nejlépe zvládla všechny tyto úkoly. Potom už následoval oběd ve školní jídelně a cesta domů autobusem.

Klára Svobodová