Adaptační kurz – 1. stupeň

Školní rok jsme zahájili na adaptačním kurzu. Myslím, že jsme si to všichni moc užili.

Celý školní tým děkuje MAMINKÁM a BABIČKÁM za napečení buchet na svačinu a snídani. Byly famózní!!

Dále děkujeme dobrovolným hasičům z Dolní Čermné za perfektní ukázku jejich práce.

Střípky zážitků dětí ze 4. třídy:

Byli jsme na adaptačním kurzu a spala jsem s Vandou a Mončou. Bylo to moc super. Nejlepší bylo opékání buřtů.

Byli jsme na adaptačním kurzu. Líbilo se mi být s kamarády. Bylo to mega fajn.

Byli jsme na adaptačním kurzu v AZAS. První den jsme se ubytovali v chatkách, poučili se o chování a vyrazili sbírat klacky na večerní táborák. Druhý den byla pyžamová rozcvička na hudbu. Uklízeli jsme v chatkách, snídali a šli hrát hry. Bylo to super!

Bylo to super. Hodně mě bavily hry, beach volejbal a hašení ohně hasičákem.

Nejvíc se mi líbilo povídání s kamarády v chatce. Vyhráli jsme beach, tak jsem měl radost. Smál jsme se, když kamarád v noci chrápal. Užil jsem si to.

Na adaptačním kurzu se mi nejvíce líbilo spaní. Bál jsem se spát sám, ale nakonec jsem si to moc užil. Když jsme vyšli z chatky, tak jsme šlápli do bláta.  Celé to bylo skvělé.

Nejvíc se mi líbila ranní rozcvička. Na kurzu jsem měla moc kamarádů, a to bylo fajn. Hráli jsme hodně zábavných her. Byli jsme tam v krásné přírodě.