Třeťáci na bowlingu

V úterý 14. 5. 2024 odpoledne se naši třeťáci vydali s paní učitelkou Zpěvákovou a paní vychovatelkou Marešovou autobusem do Lanškrouna na bowling. Protože jsme ale dorazili s předstihem, naše první zastávka byla u „růžového stánku“ u kina a šlo se jak jinak než na zmrzlinu! Největší úspěch měla příchuť „dračí ovoce“. Po parádním osvěžení jsme se na 14:00 přesunuli do Sportcentra Lanškroun, kde jsme měli zamluvené bowlingové dráhy. Děti byly rozděleny do dvou družstev (na každou dráhu jedno) a spravedlivě se střídaly. Zahajoval Maty H., kterému se na první dva pokusy podařilo sestřelit všechny kuželky. Sklidil tak na úvod velký potlesk celé třídy. Dále se nám střídavě dařilo i nedařilo, ale je to přece jenom hra! Někteří žáci hráli bowling úplně poprvé v životě. Několikrát nám padl i „strike“, tedy deset kuželek na první ránu. Kdo zrovna nebyl na řadě, mohl si koupit limonádu, křupky nebo popcorn. Nejvíce bodů z celé třídy nakonec nastřílel Kuba Ř., z holek byly nejúspěšnější Janička, Agi a Adélka. Hodina utekla jako voda a my jsme si netradiční úterní odpoledne moc užili. Tak ještě honem společnou závěrečnou fotku a snad zase někdy příště!

V. Marešová

Mohlo by Vás dále zajímat...