Sportujeme v posledním školním týdnu

26.6. – Sportovní den na 1. stupni

27.6. – Sportovní den na 2. stupni

  

29.6. – Branný závod celé školy

 

 

1. místo obsadila hlídka číslo 3. (Junková Terezie, Jirásková Nela, Kyšperková Anežka, Moravcová Natálie, Tlapák Jakub, Horáková Eliška, Mareš Dominik, Pecháčková Marika, Řehák Jakub, Macan František, Hejtmánek Ondřej)

2. místo obsadila hlídka číslo 15. (Němeček Filip, Kotoušová Aneta, Kulhavý Kryštof, Macanová Anna, Bednářová Laura, Hrdinová Natálie, Svoboda Matyáš, Bílý                      Šimon, Smejkal Jakub, Halbrštát Ota, Matějíček Martin, Zezulka Tomáš, Svoboda Tobiáš)

3. místo obsadila hlídka číslo 11. (Rousová Liliana, Šedivá Karolína, Jiroutová Marie, Sajdl Vojtěch, Vávrová Markéta, Hašek Adam, Souralová Veronika, Kyšperková                Barbora, Marek Lukáš, Bednářová Edita, Marešová Kristýna)

Ostatní hlídky:

Mohlo by Vás také zajímat...