Poděkování

Jak ten čas letí… a jsme zase na konci. Na konci, po době covidové, úplně normálního školního roku, kde platilo známé heslo: „Učit se, učit se, učit se.“ A tak jsme se učili a do žáků vtloukali „Učit se pro život, ne pro školu.“ Seneca. Jenže ať jsme se snažili, kdy „Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“ Charles F. Browne, stejně všichni víme, že „Jediným učitelem, kterému se podaří někoho vychovat, je život.“ Gabriel Laub.

A tak děkujeme rodičům, kteří se na naší výchovné snaze podíleli. Bez Vás by to nešlo.

Poděkování patří také panu starostovi Petru Helekalovi za veškerou podporu školy.

Přejeme všem krásné prázdniny, hodně sluníčka, odpočinku a těšíme se na spolupráci v příštím školním roce.

zaměstnanci ZŠ Dolní Čermná