Sportovní den – 1. stupeň

Připravit, pozor, teď! Tato tři slova byla dnes nejčastěji slyšet v areálu školy, kde se v 8.00 hodin ráno shromáždili žáci z 1. stupně naší školy, aby se utkali v mnoha sportovních disciplínách. Celkem je čekalo 10 stanovišť – např. skákání přes švihadlo, sprint na 50 m, střelba na koš, skok do dálky, trojskok, hod medicimbálem, opičí dráha a další. Zajímavé bylo stanoviště odpočinkové, kde se nejen odpočívalo, ale také doplnila energie ve formě svačinky. Organizaci na stanovištích s přehledem zvládali žáci 9. ročníku, kteří malým dětem názorně předvedli, jak jejich výkony mají vypadat. Všechny výsledky paní učitelky pečlivě zaznamenávaly a v každé třídě budou odměněni nejlepší sportovci za svou sportovní snahu. Všichni si sportovní dopoledne užili a šli s dobrou náladou domů.
A. Ježková

Mohlo by Vás dále zajímat...