Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Vítězství na okresním kole, které se konalo 18. 5. 2023 v Lanškrouně, nominovalo naše družstva I. a II. kategorie do krajského kola. To proběhlo ve středu 24. 5. 2023 na dětském dopravním hřišti v Pardubicích a své síly zde změřili žáci z celého kraje. Soutěžilo se v pěti disciplínách: jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, test z pravidel silničního provozu, první pomoc a labyrint (plánování trasy na mapě). Naše družstvo v I. kategorii – Filip Šebrle, Ondra Marek, Nikola Hrdinová a Karolína Zalužanská – si odvezlo bronzové medaile za 3. místo. Ve II. kategorii soutěžil Daniel Krsek, Jiří Svoboda, Natálie Hnátová a Natálie Moravcová, jejich výkon jim vynesl skvělé 2. místo. Nejlepší dívkou kraje ve II. kategorii byla vyhlášená Natálie Hnátová. Soutěžícím gratulujeme!

M. Sklenářová, A. Růžičková

Mohlo by Vás dále zajímat...