Hučák a Obří akvárium v Hradci Králové: Osmáci zkoumají tajemství vody

Dne 3. dubna se naši stateční žáci osmého ročníků vydali na dobrodružnou výpravu plnou energie a mořských zázraků! Co všechno se stalo?

Když naši průzkumníci vkročili do vodní elektrárny Hučák, byli pohlceni světem elektrické energie! Zde se dozvěděli, jak voda dokáže tvořit zázraky. Ale to nebylo všechno! S mini modely od slunečních až po větrné elektrárny si vyzkoušeli, jaké to je být tvůrcem energie. A co víc? Neodolali lákání virtuální reality, kde prozkoumali nejnovější technologické možnosti.

Ale pozor, tady to nekončí! Po vzrušujícím dobrodružství v Hučáku se vydali do obřího akvária, kde na ně čekaly mořské legendy! Rybičky, rejnoci a tajemné mořské bytosti z nich udělali opravdové mořské badatele.

Tato neuvěřitelná výprava byla plná poznání a zážitků! Hučák a mořští tvorové zanechali v jejich srdcích trvalé stopy poznání a objevů!

M. Brettlerová

       

Mohlo by Vás dále zajímat...