9.třída na svém posledním školním výletě

Dne 15.6 jsme jeli na náš poslední školní výlet do Brna do Lanového centra a na Laser Game.

Všechno to začalo už v 5:25 na náměstí v Dolní Čermné, odkud jsme vyrazili do Lanškrouna autobusem z Lanškrouna vlakem do České Třebové a z České Třebové do naší cílové destinace.

Když jsme dorazili do lanového centra, byli jsme poučeni o tom jak se jistí, aby nedošlo k žádnému úrazu. Poté už jsme se mohli vrhnout do výšin lanového centra. V takové výšce se spousta z nás bála, ale také spousta z nás překonala svůj strach z výšek a skákali, dokonce i na hrazdu. Po třech hodinách jsme byli plni adrenalinu, ale už nám nezbýval čas překonávat další atrakce lanového centra.

Po takovém dobrodružství nám vyhládlo, a tak jsme dorazili na náměstí Svobody, kde jsme měli hodinu a půl rozchod. Spokojeně napapaní jsme chvílí bloudili ulicemi Brna, než jsme našli Tron Laser Arénu. Rozdělili jsme se do dvou náhodných týmů – Červených a Zelených. Dohromady jsme si zahráli tři hry s tím, že Červení všechny hry vyhráli!

Náš výlet se pomalu blížil ke konci, takže nám nezbývalo nic jiného než jet domů.

Chtěli bychom poděkovat naší paní učitelce Faltejskové a paní asistentce Applové, že nás vzaly na

skvělý výlet a že to s námi vydržely

Katka Malcova, Ema Adamcová