Zimní pobyt šesťáků

První den, když jsme přijeli do Čenkovic, tak jsme si hned museli vybalit věci do skříní. Po krátké pauze jsme se vydali kousek od chatky, kde jsme přibližně dvě hodiny běžkovali. Když jsme se vrátili, měli jsme výborný oběd. Po obědě jsme měli asi hodinu pauzu a pak jsme šli na delší procházku. Vrátili jsme se a měli jsme večeři. 

V úterý ráno jsme se vydali na celodenní výlet do Bystřece. V restauraci U Špičáků jsme si dali výtečný oběd – smažený sýr s hranolky, který všem chutnal. Pak nás čekala cesta zpět na chatu, kde jsme zjistili, že chata je zavřená. Abychom si zkrátili chvíli čekání, stavěli jsme ze sněhu tobogány a bunkry. Nakonec vše dobře dopadlo a čekala nás dobrá večeře, kterou jsme si užili. 

Ve středu jsme dopoledne byli na běžkách, ale nikdo neví, kde. K obědu byl řízek. Po poledním klidu jsme byli zase na běžkách. A když jsme vyšli na hřeben, tak tam bylo bláto a tak jsme zase museli hledat sníh. Nakonec jsme ho našli a tak jsme dojeli k chalupě v pořádku. Po večeři jsme se připojili akci Česko zpívá koledy. Při zpívání u stromečku jsme nasáli milou vánoční atmosféru. Večer jsme besedovali o nebezpečí hor se členem horské služby. 

Ve čtvrtek jsme po postřehovém závodě sbalili všechny své věci a odjeli domů. 

O zážitky z pobytu se rozdělili šesťáci. 

Mohlo by Vás dále zajímat...