Sladká odměna za ukončení písanky v ruském jazyce

Žáci 7. třídy úspěšně zvládli náročný úkol naučit se azbuku v ruštině! Byla to dlouhá a náročná cesta plná pečlivého studia a vytrvalosti, ale výsledky jsou vynikající. Jsme velmi hrdí na všechny naše žáky za jejich usilovnou práci a odhodlání. 

Učení se novému písmu a jazyku je velkou výzvou, zvláště když jde o azbuku. Naši žáci začali s prvními písmeny a postupně se naučili číst a psát v ruštině. Každý den pracovali na zlepšování svých dovedností a s nadšením čelili novým výzvám. 

Za jejich tvrdou práci a vytrvalost jsme se rozhodli je odměnit sladkou pochoutkou. Ve čtvrtek, 20. června, jsme uspořádali palačinkovou party! Každý žák měl možnost připravit si vlastní palačinku. Atmosféra byla plná radosti a nadšení, a sladká odměna byla zasloužená. 

Zvládnutí azbuky je jen jedním z mnoha milníků, které nás čekají. Již nyní se těšíme na další projekty a úkoly, které nás posunou dál. Naši žáci jsou plni nadšení a připraveni čelit novým výzvám. 

M. Faltejsková

Mohlo by Vás dále zajímat...