Plavecká škola

S příchodem nového roku se naši žáci začali připravovat na letní prázdniny. Každý týden jezdili na plavecký kurz do České Třebové. Děti z 1. a 2. třídy měly možnost absolvovat celkem pět lekcí, zatímco starší děti ze 3. třídy měly dvojnásobek, tedy deset lekcí. Úkolem všech bylo naučit se plavat nebo se v plavání zdokonalit. Během lekcí se žáčci učili různé plavecké dovednosti, včetně plaveckých stylů jako je prsa, kraul a znak. Kromě toho se věnovali i dalším aktivitám jako je potápění, lovení puků, skákání do vody a záchraně tonoucího. Nechyběla ani zábavná diskotéka ve vodě, která byla pro děti určitě nezapomenutelným zážitkem. Na konci kurzu dostali všichni mokré vysvědčení, které jim bude připomínat jejich účast a úspěchy při plavání.

Kolektiv učitelek 1. stupeň