Od šifrování k bruslení

V měsíci listopadu se 4. třída zapojila do soutěže s Regionální ,,učebnicí” Lanškrounsko. Děti prošly jednu lekci z učebnice s názvem Janovy duby a splnily šifrovací výzvu. Naším úkolem bylo zašifrovat celý název naší školy a výtvarně ho zpracovat. Měsíční soutěž končí losováním, šance na výhru nebyla velká, ale děti se u šifrování náramně bavily. O to bylo překvapení větší, když v polovině měsíce přišla zpráva, že „MY“ jsme ti vyvolení. Odměna za výhru byla pro všechny překvapující – volná vstupenka na bruslení v Lanškrouně. ,,Děti? Chcete jet s rodiči nebo pojedeme společně?“ Odpověď byla jednohlasná! SPOLEČNĚ! Tak jsme zamluvili termín a 6. 1. po vyučování autobusem vyrazili směr Lanškroun. Hodinové bruslení uteklo jako voda. Tváře dětí zčervenaly, kolena zmodrala, ale úsměv na tvářích zůstal. Víc takových společných chvil. Děkujeme MAP III ORP Lanškroun za pěknou výhru.

P. Řeháková

Mohlo by Vás dále zajímat...