Den s třídní učitelkou

Ve čtvrtek 4.5.2023 jsme měli celý den s naší třídní učitelkou paní Pupíkovou. Sešli jsme se 7.20. Nejdříve jsme připravovali pomazánky. Každý donesl nějaké suroviny a vyrobili jsme dva druhy pomazánek – rybičkovou a vajíčkovou. Před odjezdem do kina jsme se ještě stihli pobavit při hře. Do kina do Lanškrouna jsme odjeli na film “Děti Nagana”. Film je o partě dětí z páté třídy, kteří si jdou za svým snem a díky týmovosti a nadšení si zkusí splnit sny. Film nás bavil. Po kině jsme si šli koupit něco dobrého (většina z nás měla chuť na zmrzlinu). Po návratu do Čermné jsme šli na oběd a pak šel každý domů nebo měl nějaký kroužek.

Znovu jsme se sešli v 18.15. Společně jsme si udělali večeři- každý si přinesl pečivo (rohlik, chleba) a k tomu jsme snědli výborné pomazánky, které jsme si připravili ráno. Po večeři jsme měli společnou hru, při které jsme měli na lístečkách napsané úkoly – přitom jsme hledali zadání po celé škole. Hráli jsme ve dvojicích, ale spoluhráče jsme si nemohli vybrat – to jsme losovali. Ale furt to byla zábava. Pak jsme měli volnou chvíli. Z naší třídy šlo slyšet rachot a smích. Před spaním jsme se vydali na procházku. Byla tma a někteří se báli. Po návratu do třídy jsme si vyčistili zuby, připravili karimatky, zalezli do spacáků a šli jsme spát.

Druhý den ráno jsme měli výbornou snídani – o tu se postaraly naše maminky – zásobily nás palačinkami, bábovkami, donuty, muffiny, toasty…bylo toho hodně, bylo to výborné a moc děkujeme. Potom jsme třídu dali do pořádku a nevyspale jsme se šli učit.

Celý den se nám moc líbil a chtěli bychom si to zopakovat.

Za všechny páťáky zapsala Doan Thuy Duong

Mohlo by Vás také zajímat...