Běháme pro handicapovaná zvířátka

Pokud jste v pátek 8. října kolem poledne slyšeli po Dolní Čermné dupot a hudbu – byli jsme to my! Zapojili jsme se totiž do akce Virtuální běh pro záchrannou stanici handicapovaných zvířat Pasíčka. Cílem bylo uběhnout čtyři kilometry, což pro nás byla hračka. Zúčastnili se kluci i holky z osmé a deváté třídy. Hned po poslední vyučovací hodině jsme se sešli venku u školy, protáhli jsme se, chlapci zapnuli písničky ,,na plné pecky”, protože s písničkou se běží vždy lépe, a vyběhli jsme. Slunce nám poskakovalo po tváři, silnice ubíhala pod nohami a stromy oblečené do podzimních barevných kabátků nás poháněly kupředu. Párkrát jsme si oběhli kemp, vyběhli jsme i kopeček k myslivecké chatě a s vidinou výborné svíčkové ze školní jídelny, jsme se vraceli zpět ke škole. Sečteno a podtrženo – pěkně jsme si zasportovali, přispěli jsme na dobrou věc a užili jsme si legraci, takže ideální začátek víkendu.

G. Vašíčková

Mohlo by Vás také zajímat...