Bleší trhy

Den dětí je příležitost, jak si užít i ve škole. My jsme si to pořádně užili poslední páteční hodinu. Na prvním stupni totiž proběhl Bleší trh. Prodávalo se s velkou vervou vše, co doma bylo nazbyt a nám už nedělalo radost. Zato druzí si tu zbytečnost s velkou radostí za jednu korunu koupili. Během jedné hodiny jsme dokázali doslova vymydlit krámky kamarádů z pěti tříd. A pak že jsou zbytečnosti na vyhození! Co je takhle příští rok prodat na Bleším trhu?

V pátek byl u nás Bleší trh. Mohli jsme chodit do jiných tříd, kde někteří prodávali různé věci. Někteří chodili a nakupovali, např. náramky, hračky, hopíky. Chtěla bych to ještě někdy zopakovat.

Natálie Hnátová, žákyně 2. třídy

V pátek tu byl Bleší trh. Moc se mi líbil, protože jsme se naučili prodávat a kupovat spoustu věcí, jako třeba plyšáky, auta, náramky a náušnice a chtěla bych, aby byl znovu.

Kateřina Škaredová, žákyně 2. třídy

V pátek 31. 5. se na naší škole konal Bleší trh. Z domova jsme si přinesli různé hračky a věci, které jsme už nepotřebovali. Udělali jsme si z lavic obchůdky. Všechny ty hračky jsme si pěkně srovnali do obchůdků. Udělali jsme si cedulky, kde bylo napsáno OTEVŘENO a ZAVŘENO. Doma jsme si nachystali drobné penízky, protože všechno se prodávalo a kupovalo za 1 Kč. Moc se nám to líbilo.

Sam Bednář, žák 4. třídy

V pátek 31. 5. jsme měli ve škole Bleší trh, kde jsme prodávali a kupovali věci za 1 korunu. Prodával jsem postavičky z Kinder vajíček, tužky, gumy, svíčky, čokoládičky a sluchátka. Koupil jsem si auto, hakisák a další věci. Moc se mi to líbilo.

Dan Vacek, žák 4. třídy

Fotogalerie