Barevný týden

Tato akce se koná každý rok pro žáky 1. stupně a paní učitelky. Každý den v týdnu má svoji určenou barvu. Letos to byly tyto barvy: červené pondělí, žluté úterý, modrá středa zelený čtvrtek a černobílý pátek. Každý den si berete oblečení podle barvy, hrají se hry a pouští se písničky na danou barvu. Dělá se to, aby bylo trochu zábavy a aby se stále nekoukalo do učebnic a sešitů. Myslím, že to mají děti docela rády a baví je to. Užijí si trochu legrace. Mně se to zdá moc fajn. Trochu legrace a týden uteče jako voda!

Matěj Mareš, žák 5. třídy

Je to školní akce, kdy každý den v jednom týdnu patří určité barvě. Na začátku dne si sedneme a spočítáme každý kousek oblečení. Tato akce se týká všech dětí od 1. – 5. třídy. V naší třídě se zapojuje i paní učitelka s paní asistentkou. Barevný týden je proto, abychom si užili trochu více zábavy ve škole. Je legrační sledovat, kolik triček je někdo schopný obléknout. Děti v naší třídě to bavilo více, když byly menší, ale i tak si to užily.

Jáchym Frangos, žák 5. třídy

Barevný týden je školní akce, kdy nosíme oblečení každý den v jiné barvě. Akce je určena pro žáky 1. stupně a jejich paní učitelky. Barevný týden máme pro pobavení, ale i pro soutěžení. Dětem se to líbilo. Mně na tom bavilo hledání oblečení a doplňků. Já bych si tu akci příště zapakoval zas. Škoda, že už budu na druhém stupni.

Michal Pravda, žák 5. třídy

Fotogalerie