Soutěž v angličtině

Dne 5. 4. se na naší škole pořádala soutěž v angličtině. Týden před uskutečněním jsme se rozdělili do skupinek, ve kterých jsme soutěžili. Já jsem byl s Láďou Hejkrlíkem, Tádou Kulhavým a Pepou Maixnerem. Byli tam čtyři disciplíny: čtení s porozuměním, osmisměrka, poslech a doplňovačka. Nejvíce mě bavila osmisměrka, kde bylo 30 slov a asi nejtěžší byl poslech. Vyhlašování se dělilo na jednotlivce a skupinky. V jednotlivcích jsem se umístil na 3. místě a jako skupinka jsme skončili poslední. První tři byli: Dolní Dobrouč, Horní Čermná a Bystřec. Soutěž se mi líbila.

Aleš Jansa, 4. třída

5. 4. jsme ve škole měli anglickou soutěž. Paní učitelka vybrala tři nejlepší žáky jako kapitány, kteří si k sobě vybrali další tři děti do skupinky. Byla jsem s Verčou Stříbrnou, Natkou Fabiánkovou a Anežkou Bačkorovou. Do naší školy přijela i další družstva z Horní Čermné, Bystřece a Dolní Dobrouče. Celkem jsme soutěžili ve čtyřech disciplínách: kvíz, poslech, čtení s porozuměním a nakonec byla osmisměrka. Když bylo vše hotové, vyhlašovali umístění družstev a jednotlivců. Naše skupinka byla pátá ze šesti. V jednotlivcích jsem se umístila na 2. místě ze 24 dětí. Akce se mi moc líbila.

Nela Schlegelová, 4. třída

5. dubna jsme měli anglickou soutěž. Druhou hodinu jsme šli na velkou budovu. Byl jsem v družstvu s Tobíkem Ptáčkem, Tomem Zpěvákem a Filipem Málkem. Ostatní týmy byly z Dolní Dobrouče, Bystřece a Horní Čermné. Na soutěži byl poslech, křížovky, čtení s porozuměním. Náš tým byl na 4. místě a za jednotlivce jsem byl 12. Líbilo se mi to.

Jakub Jirásek, 4. třída

Fotogalerie