1. a 2. třída na výletě v Hradci Králové

I ti nejmenší z naší školy se vydali na školní výlet. První třída společně s kamarády druháky vyrazila do Městských lesů v Hradci Králové. Objednali jsme autobus i počasí a v pondělí 12. 6. 2023 jsme stáli připravení, plní očekávání, před školou. Pan řidič nás dovezl na okraj Městských lesů, řádně jsme se posílili svačinou a společně jsme se prošli na začátek Stezky siluet. V lese jsme hledali známá zvířátka, poslechli si zvuky ptáků a v cíli jsme našli Rytířské hradiště. Areál hradiště jsme dostatečně prošmejdili a zahráli jsme si v něm hru. Na výletě nás čekala i těžká práce – najít dřevo, přinést ho a rozdělat oheň. Vše se nám povedlo a dobře jsme se naobědvali. Na závěr se naše výprava přesunula do lanového parku Na Větvi, kde jsme nechali zbytek sil. Vyčerpaní a spokojení jsme nastoupili do autobusu, který nás odvezl zpět k naším rodičům.

učitelky z 1. a 2. třídy