Tajný výlet 4. třída

V úterý 15. června přišly děti ze 4. třídy ráno do školy v obvyklém čase, jen místo aktovky měly na zádech batůžek. Čekal je “tajný výlet”. Kam pojedou? Co tam uvidí? Co tam budou dělat? Kdy se vrátí? Takové a podobné otázky si kladly již několik dní dopředu a byly čím dál víc napnuté. Počasí nám přálo, nálada byla fajn a tak jsme vyrazili na cestu směr Letohrad. V Letohradě nás čekala nejprve návštěva historického náměstí, procházka parkem včetně pikniku v trávě a teprve po obědě se jim odkrylo tajemství – hlavním cílem výletu byla návštěva zábavního parku Skipi. Děti byly neskutečně nadšené a celých 90 minut pobytu ve Skipi si opravdu užily. Některé z dětí tam byly úplně poprvé a konstatovaly, že to jistě nebylo naposled. Po vysílení ve Skipi následovalo doplnění energie ve formě točené zmrzliny nebo ledové tříště. Cesta autobusem zpět domů rychle utekla a všichni se zdraví, spokojení a plní zážitků vrátili v pořádku domů.
Andrea Ježková.

 

Mohlo by Vás také zajímat...