Plavání

Plavání je pro radost

V lednu jsme začali jezdit na plavání do České Třebové. Skončili jsme před týdnem – 25. března. Byli jsme rozdělený na dvě skupiny. Začínali jsme v 8:15 a končili jsme v 9:45. Plavali jsme prsa, kraul, znak, také jsme skákali ze skokánku. Jezdili s námi třeťáci a druháci. Na plavání jsme měli různé akce: závody, štafetu, plavání v pyžamu a pomoc unavenému plavci. Měli jsme deset lekcí. Po plavání jsme si mohli něco koupit v bufetu.

Tereza Smejkalová

Plavání 4. třídy

Jezdili jsme každý pátek ráno. Autobus nás odvážel vždy do České Třebové. Jezdili jsme tam plavat.  Na plavání jsme plavali prsa, skákali ze skokánku, plavali na čas, jezdili na tobogánu, plavali v pyžamu a skákali šipky. Nejvíc mě bavilo, když jsme byly s holkami v bazénu a po plavání jsem si koupila něco dobrého.

Natálie Hrdinová

Plavání za zábavou

Každý pátek jsme jezdili do bazénu. Na plavání jsme jezdili od ledna do března. Nejvíc mě bavilo ježdění autobusem. Na plavání jsem se naučil kraul a znak. Nejlepší byla poslední lekce, protože byly dvě volné hodiny. Nejlepší zážitek byl, že jsem byl půl hodiny v páře a potom jsem skočil do bazénu a málem jsem dostal šok. Po plavání jsme si mohli jít něco koupit do bufetu.

Matyáš Svoboda

Plavání se zábavou

Každý pátek až do 25. března jsme jezdili na lekce plavání do České Třebové. Vždy v pátek jsme měli v 7:10 sraz před školou. Šli jsme na autobus. Jízda autobusem byla zábava, pokaždé jsme se cpali dozadu a když jsme přijeli k bazénu, rvali jsme se ven. Na začátku lekce jsme odpočítávali sekundy do 8:15, než hodina začala. Paní cvičitelky nás přivítaly a šli jsme do týmů. Já do toho nejmenšího. Vždycky jsme chtěli do vody. Když se tam vlezlo, studilo to. Plavali jsme, skákali jsme. Mě nejvíc bavilo skákání. Nakonec jsme si mohli nakupovat. Nejvíc se nakupovali chipsy, x corny a párek v rohlíku. Cestou zpátky jsme kecali a když jsme přijeli do školy, šli jsme na oběd.

Jakub Tlapák

Naše nejlepší plavání

Jezdili jsme deset lekcí od ledna do března. Plavali jsme v plaveckém bazénu v České Třebové. Na plavání jsme plavali 200 m, pod vodou, skákali jsme ze skokánku. Třeba bomby, šipky nebo panáky. Nejlepší bylo naše poslední plavání, protože jsme měli dvě hodiny volno a mohli jsme jít na tobogán. Naše plavání jsem si moc užil.

Jiří Svoboda