Mikulášský rej

Už od první hodiny bylo jasné, že dnešní den bude výjimečný. Děti i učitelky se objevily v pestrých kostýmech čertů, andělů i Mikulášů a přinesly do třídy nakažlivou radost. Dětská energie dosáhla vrcholu při Mikulášském reji v tělocvičně, když se přes sto dvacet dětí zapojilo do her jako “Čerti jedou na dovolenou”, “Vejde se čert do kotle a podleze provaz?” nebo “Zatanči si s míčkem”. Při všech hrách se z každého koutu tělocvičny ozýval nekonečný dětský smích, který ukončila Mikulášská nadílka ve škole.

Čertí dovádění ve škole ukázalo, že radost a zábava dětí jsou tou nejlepší odměnou pro všechny, kteří se na této události podíleli.

Děkujeme rodinám za přípravu kostýmů a také městysu Dolní Čermná za Mikulášský balíček.

Kolektiv učitelek z 1. stupně

Mikulášský rej