Markétina dopravní výchova

Policie České republiky vyhlásila výtvarnou soutěž s názvem “BEZPEČNÁ DOPRAVA BUDOUCNOSTI” a tak i žáci naší školy měli možnost ukázat jaký talent v sobě skrývají. A nejen talent, ale i velkou dávku fantazie.
Našim dvěma chlapcům ze 6. třídy se to podařilo!
A tak reprezentanti Jakub Tlapák a Filip Šebrle jeli na slavnostní vyhlášení vítězů do Pardubic. Předávání cen se konalo v budově Krajského ředitelství policie Pardubického kraje.
Policisté z oddělení Tisku a Prevence, chlapcům i všem ostatním předali nejen ceny v podobě diplomů, ochranných prvků, dobrodružných knih, pexes a naučných zábavných časopisů, ale také si pro ně připravili malé překvapení.
Vítězné děti měly tak příležitost nahlédnout do policejního auta, posadit se za volant, pustit “blikačky”
a dokonce si vyzkoušet sedlo policejní motorky.
Kluci byli nadšení a jejich 2. a 3. místo v III. kategorii výtvarné soutěže si náležitě užili.
Jejich výkresy poputují do celostátního kola a my budeme držet palce, aby tyto kresby byly opět úspěšné.
Celý tento výlet chlapci zakončili návštěvou KFC, takže putování za výhrou se jim opravdu líbilo.
M. Syrová

Mohlo by Vás dále zajímat...