Lyžování v Šanově

Naše škola uspořádala pro malé lyžaře ze 3. – 5. třídy vícedenní zážitková sportovní dopoledne v malém ski areálu Šanov nedaleko Červené Vody.
S podmínkami, které letošní zima nabízí byla plánovaná akce pouze otázkou štěstí,  zda dětem dopřeje lyžařské podmínky v takto malém lyžařském centru. Děti se moc těšily a jejich přání se nakonec vyplnilo. Počasí si s nimi opravdu dokonale pohrálo, a tak děti měly možnost vyzkoušet své lyže a dovednosti jak na umrzlém sněhu za jasného, tak i na rozbředlém sněhu za deštivého počasí. Nikomu to však náladu nepokazilo a všechny dny si děti užily lyžařských radovánek s nadšením. Paní učitelky byly spokojené, že se dětem pobyt líbil a že se nikomu nic nestalo. Děkujeme p. uč. Kačerovské a p. uč. Rybové za organizaci a v neposlední řadě i p. asistentce Martině za doprovod.
M. Syrová
 

Mohlo by Vás dále zajímat...