Atletické přebory v Lanškrouně – 8 medailí

Ve středu 29. května odjelo 28 žáků ze 2. až 5. ročníku naší školy do Lanškrouna na stadion Romana Šebrleho, aby se utkali v atletických přeborech mezi školami.
Konkurence byla obrovská, na utkání dorazilo 9 základních škol. Každá třída bojovala v běhu na 60 m, hodu míčkem, skoku dalekém a vytrvalostním běhu na 400m, 600m, 800m (podle věku).
Děti šly do utkání naplno a daly do něho vše. Vyhlašovala se tři nejlepší místa a naši žáci dopadli takto:
2. třída – Anežka Okrouhlická – 1. místo skok do dálky,  Macan Antonín – 3. místo běh na 400 m
3. třída – Chládek Štěpán – 2. místo skok do dálky, 1. místo běh na 60 m (tento žák získal hned 2 medaile)
4. třída – Brožková Julie – 3. místo skok do dálky, Bednářová Edita – 2. místo běh na 60 m, Zachař Vladimír – 1. místo běh na 60 m
5. třída – Šilar Michal – 3. místo hod míčkem
Všem závodníkům gratulujeme ke zvládnutí všech disciplín a budeme se těšit na další sportovní den plný sluníčka a dobré nálady.
A. Ježková, Y. Rybová, M. Syrová.

Mohlo by Vás dále zajímat...