Vánoční besídka

Ve čtvrtek 21. 12. 2017 jsme se sešli v dopoledních hodinách na vánoční besídce v tělocvičně v Dolní Čermné. Již je tradicí, vánoční program měla na starost 9. třída, která si připravila řadu soutěží nejen pro žáky od 5. do 8. třídy, ale také pro porotu (Yvona Rybová, Alexandra Růžičková, Petra Formánková a Martin Suchomel) a učitelský sbor. Žáci si za své snažení vysloužili drobnou odměnu. Dále tento den deváťáci obohatili o zajímavé scénky – zimní hymna, kapela Sabaton, Spice Girls a sportovní utkání v boxu. Celým programem nás provázeli dva zkušení moderátoři Adéla Beránková a Tomáš Petr.

Příležitost se předvést měly i ostatní třídy, každá si připravila nějakou zajímavou scénku a na závěr byla nejlepší třída za své úsilí odměněna dortem a to byla 7. třída. Za scénky vyhrála tedy 5. třída, které také gratulujeme.

A jak to komentují ostatní třídy:

Letošní besídka se deváťákům moc povedla. Všichni jsme se dobře bavili. (5. třída)
Na besídce se mi líbil box a to jak tam hráli. Také se mi líbila scénka osmáků. Některé soutěže jsem nikdy neviděla. Těšila jsem se, až budeme vystupovat my, a udělali jsme, co jsme mohli. (Nela, 5. třída)
Poslední den před Vánočními prázdninami se konala Vánoční besídka v tělocvičně. Nejvíc se mi líbila soutěž, kde dva žáci museli sníst tatranku bez pomoci rukou. Bylo to hezké. (Aleš, 5. třída)
Vánoční besídka byla super. Nadchlo nás, že bylo hodně soutěží (i pro dospělé). Vyhráli jsme dort, i když byl malý, ale výborný. (7. třída)
Na besídku jsem se moc těšila. Nejvíc se mi líbila scénka 7. a 8. třídy. Nám se líbil box (Kuba a Kuba, 8. třída).
Byla legrace se koukat na soutěže učitelů. (Ondra, 8. třída)
Můj favorit byla soutěž se sušenkou. (Tomáš, 8. třída)
Nás učarovalo vystoupení skupiny Sabaton (Tim a Dan, 8. třída).
Hezké bylo vystoupení holek z 9. Třídy – zimní hymna. (Ríša, 8. třída)
Vánoční besídka byla super. Nejvíc se nám líbila scénka v boxování a ten zpomalený záběr, který nikdo nečekal. Druhá dobrá scénka byla ta rocková kapela. Soutěže super. Nejhezčí byl konec besídky, bylo to originální. (Terka a Barča, 8. třída)

Fotogalerie