Školní akademie

Školní akademie se konala ve čtvrtek 3. května v Orlovně. Byla zahájena v 17 hodin, tématem byl Pestrobarevný svět. Během chvilky byl sál plný hostů. V rychlém sledu tanečních, hudebních vystoupení, scének se představili všichni žáci naší školy. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě akademie podíleli. Paní Ešpandrové za nafocení akademie, dále panu Marešovi, zvukaři, a jeho pomocníkovi Jakubu Kacálkovi z 8. třídy, všem žákům jednotlivých tříd i jejich třídním učitelkám, kteří společně jednotlivá vystoupení poctivě nacvičili. Nesmíme zapomenout na žáky z naší družiny a paní vychovatelky, ti vyrobili krásné dárečky k programu. Dík také organizátorům, žákům 9. třídy, kteří vše měli na starost.

 

A jak to viděli deváťáci, kteří vše měli na starost?

„Přípravy na akademii byly dlouhé a náročné, ale stálo to za to. Všichni jsme se s tím poprali, jak se sluší a patří, a výsledek byl podle ohlasů diváků skvělý. Účast byla ohromná, což nám na nervozitě neubralo, ale zvládli jsme to. Na ten zážitek nikdy nezapomenu.“

? “Přípravy na akademii byly dlouhé a náročné, ale stálo to za to. Všichni jsme se s tím poprali, jak se sluší a patří, a výsledek byl podle ohlasů diváků skvělý. Účast byla ohromná, což nám na nervozitě neubralo, ale zvládli jsme to. Na ten zážitek nikdy nezapomenu.”

Eva Krsková a žáci 9. třídy

Fotogalerie