Plavání třeťáků

Školní plavání očima žáků 3. třídy:

Každý pátek od října do konce ledna jsme jezdili do České Třebové na plavání. Jeli jsme deset lekcí, z toho pět lekcí s 1. třídou a druhých pět s 2. třídou. Jezdili jsme ráno z náměstí autobusem. Když jsme tam přijeli, šli jsme do šaten a pak do sprch, kde jsme se osprchovali a šli se rozdělit do družstev. Já jsem byl ve 2. družstvu. Naučil jsem se plavat prsa a skákat kufr. Moc se mi to líbilo. Po plavání jsme šli do bufetu. Tam jsme se nasvačili a někdo si i koupil sladkost.

Matěj Mareš

Jezdili jsme každý pátek od začátku října do konce ledna. Jezdili jsme do České Třebové. Měli jsme 10 lekcí. Jeli jsme autobusem do bazénu, šli jsme do šaten a potom jsme šli do sprch. Pak nás rozdělili do družstev. Naučil jsem se plavat různé způsoby a ještě pomoci kamarádovi, když už nemůže. Také jsem se naučil šipku. Moc se mi to líbilo.

Petr Vávra

Každý pátek od října do konce ledna jsme se školou jezdili na plavání. Jezdili jsme do České Třebové. Jeli jsme desetkrát. Plavali jsme různé druhy plavání. Polepšila jsem se v plavání prsou a mám ze sebe radost! Moc se mi to líbilo a těším se, až budeme jezdit příště.

Marie Jiroutová

Každý pátek od října do konce ledna jsme jezdili do České Třebové. Měli jsme 10 lekcí. Jeli jsme autobusem, a když jsme dorazili na místo, tak jsme šli do šaten. Tam jsme se převlékli do plavek a potom jsme šli do sprch, kde jsme se umyli. Pak jsme šli plavat. Naučil jsem se plavat znak, šipku a prsa. A moc se mi to líbilo.

Jáchym Frangos

Jezdili jsme každý pátek od října do konce ledna. Jezdili jsme autobusem do České Třebové. Měli jsme 10 lekcí. Když jsme přijeli, šli jsme se osprchovat a šli jsme plavat. Naučil jsem se znak a prsa. Moc se mi to líbilo.

Roman Škareda, 3. třída

Fotogalerie