Barevné dny

Poslední týden před Velikonocemi byly tři barevné dny. V pondělí byl modrý den, v úterý červený a ve středu byl zelený den. Hráli jsme hodně her, jako třeba například skupinové práce a hraní na interaktivní tabuli. Moc se mi to líbilo a těším se na další takové akce.

Jáchym Frangos, žák 3. třídy

Před Velikonocemi jsme měli ve škole barevné dny. Každý den jsme měli jinou barvu. Podle barvy jsme se oblékali. Modré pondělí bylo nejhezčí, protože jsme hráli nejvíce her a hodně jsme se o modré dozvěděli. Barvy byly takto: modré pondělí, červené úterý a zelená středa. Jedna z her, kterou jsme v pondělí hráli, byla, že jsme měli klubíčko modré vlny a každý, kdo chtěl s námi vytvořit pavučinu, musel říci věc, která je modrá. Akce byla pěkná a i zábavná.

Matěj Mareš, žák 3. třídy

Poslední týden před Velikonocemi jsme měli tři barevné dny. V pondělí vládla modrá, v úterý červená a ve středu zelená. Podle toho, jaká vládla barva, jsme se oblékli. Asi nejlepší na tom bylo, že jsme se neučili jako jindy, ale místo toho jsme hráli hry, které na tu barvičku navazovaly. Pracovali jsme i ve skupinkách. Moc se mi to líbilo.

Kateřina Moravcová, žákyně 3. třídy

Fotogalerie