Andělé aneb Jde to i jinak

Školní akademie proběhla ve středu 30. 3. 2011 od 18 hodin v Orlovně v Dolní Čermné. Téma akademie bylo Skok do minulosti. V pestrém pásmu scének, písniček, hudebních a tanečních vystoupení se představili téměř všichni žáci naší školy. Diváků přišlo tolik, že na poslední příchozí zbylo jen místo ke stání na chodbě. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli, především účinkujícím za skvělá vystoupení, učitelům za pevné nervy při nacvičování, vychovatelkám školní družiny za výrobu dárečků a divákům, kteří svým potleskem pomohli vystupujícím překonat trému. Atmosféra v sále byla opravdu úžasná, ohlasy diváků velmi příznivé.

Zdena Pupíková

Jak viděli školní akademii pořadatelé – deváťáci

-Ten, kdo to nezažil, nepochopí, jaký stres a hlavně nervozita panuje v zákulisí. Doufáme, že to na nás nebylo znát, a všem, kteří přišli, děkujeme za účast a za podporu.
– Samozřejmě, aby se vše povedlo, museli jsme spoléhat jeden na druhého, takže šlo především o kolektivní a týmovou práci, v níž důvěra hrála velkou roli.
– Když jsme vyšli na jeviště, tréma z nás spadla a všichni jsme si to užívali.
– Myslím, že akademie se nám vydařila. I když jsme s tím měli spoustu starostí a připravování, tak jsme si to užívali. Program byl pestrý a scénky jednotlivých tříd velmi pěkné. Lidí bylo strašně moc, takže si neměli ani kam sednout. Na začátku jsme byli všichni nervózní, ale myslím, že během programu nervozita opadla.
– Z této akademie máme velice dobré pocity a myslíme si, že se nám povedla, a doufáme, že se to líbilo i divákům. Z prací žáků 9. třídy

Žáci 9. třídy

Fotogalerie