Adventní odpoledne na 1. stupni

Ve středu 14. prosince se na 1. stupni naší školy odehrálo jedno z těch nezapomenutelných odpolední, která dětem ještě dlouho zůstanou v paměti. Filmové plátno, voňavý popcorn a koledy v srdcích – to všechno spojilo žáky do jednoho nezapomenutelného kulturního zážitku.

Žáci zhlédli vybraný film, který si sami vybrali, a užívali si ho v pohodlí svých dek a s pytlíkem chutného popcornu v ruce. Vzrušení a smích se rozléhal po všech třídách, jak se dobrodružství na plátně odvíjelo.

Po filmové seanci se některé děti vydaly na další dobrodružství – tentokrát to byla cesta k radnici, kde se konala akce “Česko zpívá koledy”.

Filmové odpoledne a akce „Česko zpívá koledy“ jsou skvělým způsobem, jak děti zabavit a zároveň jim připomenout tradiční české svátky. Děti si tak užily příjemné adventní odpoledne se svými kamarády.

 

učitelky z 1. stupně

Mohlo by Vás dále zajímat...