Finále Technoplanety 2013

Letošní ročník Technoplanety, kdy se finále přesunulo kvůli povodním z června na září, se vydařil. I přes to, že jsme všichni finalisté na středních školách, jsme se sešli a jeli reprezentovat ZŠ Dolní Čermná. Tým TY NEJLEPŠÍ tvoří Petra Šponiarová, Romana Uhlíková, Jna Kubíčková, Kristýna Vacková a Josef Bárta.

Odjížděli jsme v pondělí 16.9. V Praze jsme přespali v jedné škole, ráno se nasnídali a poté jsme vyrazili do Hostivařského lesoparku, kde celé finále probíhalo. Finále se zúčastnilo asi 50 týmů z celé České republiky i ze Slovenska. Během šesti hodin jsme měli za úkol vyřešit 12 šifer. Všechny jsme vyřešili a jako 12. dorazili do cíle, což si myslíme, že je docela úspěch.

Na závěr bychom chtěli poděkovat p. uč. Pupíkové za to, že si udělala čas a na finále s námi odjela.

Romana Uhlíková, Josef Bárta