Centrum kolegiální podpory

V listopadu 2017 na naší škole zahájilo činnost Centrum Kolegiální Podpory (CKP) pro Pardubický kraj v rámci projektu Společně v pohybu zaměřeného na podporu vzdělávání dětí, žáků a studentů prostřednictvím rovného přístupu v oblasti pohybové gramotnosti.

Cílem CKP je mimo jiné vytvářet prostor pro sdílení zkušeností pedagogických pracovníků, výměnu příkladů dobré praxe, diskuzi o daném tématu, čerpání inspirace do výuky, společné plánování, reflexi výuky.

CKP spolupracuje s Centrem APA při Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Centrum APA zaměřuje své působení na podporu školní TV, rekreaci a sport, částečně i rehabilitaci ve smyslu komplexní rehabilitace a výrazným způsobem přenáší své poznatky do praxe.

Setkání: